על עצמי

שמי ענבל ישראל ואני אוהבת מדע!

אני מורה למדעים כבר מעל 20 שנה ובנוסף, כותבת ומפתחת  מערכי שיעור, וערכות מדע למורים והורים שמגדלים ומלמדים ילדים סקרנים בכל רחבי הארץ.

אני בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה ותעודת הוראה, ועוסקת מזה שנים רבות בהוראה, הדרכת ילדים, הדרכת קבוצות, ליווי מורים וניהול קייטנות בנוסף לגידול שלושה קטנטנים (ובעל אחד) משל עצמי. בנוסף אני חברה בקהילת הורייזון – קהילת מחנכי החלל של ישראל.

אני מאמינה שמדע ויצירה משתלבים יחד ורואה במדע דרך חיים – במהלך חוויותי ונסיוני לאורך השנים גיליתי שוב ושוב שבכל דבר בחיים אפשר למצוא נגיעות מעולם המדע ולכן חשוב שילדים יחשפו אליו כבר מגיל צעיר.

הנאת הילדים היא המרכיב החשוב שגורם לילדים להתעמק בפעילויות ולגרות את סקרנותם, וכך הערך המוסף של המדע נקלט בצורה מהירה ומשעשעת התורמת רבות להעשרתם בנושאים חשובים אלו. המשחקים, היצירות והפעילויות השונות מעודדים את הילדים ליצור ולהתנסות בעצמם. בין היתר ניתן למצוא בחנויות את ערכת המדען המטורף שיצרתי – סדרה פופולרית של מארזי ניסויים מהנים שהופקה על ידי חברת הפרה הסגולה.

זכיתי לעבוד עם קרן רמון, מכון ויצמן, אוניברסיטת תל אביב, מוזיאונים שונים, גנים ובתי ספר, קייטנות ומתנ”סים רבים ואני מתרגשת מכל הזדמנות לגלות לילדים את הקסם שבגילוי וחקר עולם המדע דרך הניסויים ופעילות Hands On.

ניתן ליצור איתי קשר במייל

דילוג לתוכן